На базі Інформаційного Центру ЄС Одеського національного економічного університету проведено День Кар’єри ЄС!

16-17 березня на базі Інформаційного Центру ЄС Одеського національного економічного університету  за  підтримки Представництва ЄС  в Україні проведено День Кар’єри ЄС,  що реалізується в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».

Темою панельної дискусії було обрано «Професійний розвиток та європейська інтеграція».

Модераторкою заходу була Ірина Шостак, координаторка ІЦ ЄС ОНЕУ.

Спікерами на панельній дискусії виступили:

1. Наталія Сментина, доктор економічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної  роботи ОНЕУ, м. Одеса.

2. Олександр Славський, начальник регіонального відділення Фонду Державного Майна України по Одеській та Миколаївській областях, м. Одеса.

3. Дарія Ільченко, координатор офісу європейської інтеграції Агенції Регіонального Розвитку Одеської області, керівник громадської організації «Спільнота молоді Одещини», м. Одеса.

4. Андрій Борисенко, в.о. голови Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, м. Одеса; Марина Сундалова, начальник третього відділу досліджень і розслідувань Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, м. Одеса.

5. Катерина Жданова, експерт з комунікацій та програм мобільності Erasmus+, м. Київ.

6. Денис Ткачов, менеджер в ULEAD з Європою/ULEAD with Europe, експерт в Team Europe, м. Харків.

7. Олександр Пакунов, випускник EU Study Days (Єврошкола), м. Одеса.

На зустрічі представники різних сфер діяльності  поділилися досвідом щодо тенденцій на сучасному ринку праці, обговорили навички та вміння, які потрібні молодому фахівцю для того, щоб  отримати роботу своєї мрії, бути працевлаштованим та конкурентноспроможним на шляху до євроінтеграціії. Наші спікери надали багато корисних порад щодо професійного розвитку та розвитку додаткових навичок, які допоможуть подолати соціально-економічні виклики та стати успішними в особистому та професійному житті на шляху до євроінтеграції. В рамках панельної дискусії спікери поділились власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових  освітніх та бізнес можливостей.

Окрім панельної дискусії на молодь чекали три тренінги:

1. Тренінг № 1 «Резюме по-європейські. Мотиваційний лист».

2. Тренінг № 2«Перша робота: які навички необхідно мати найманому працівнику?».

3. Тренінг № 3 «Як підготуватись до співбесіди на роботу своєї мрії».

Тренеркою виступила Маргарита Загоровська, тренер, провідний фахівець міського Центру Зайнятості м. Одеса.

Посилання на пряму трансляцію: https://youtube.com/live/0Hf5Xf6e52w?feature=share

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]