📌Нові здобутки ОНЕУ у міжнародній діяльності🌏

Наприкінці травня – початку червня 2018р.,  відбувся візит делегації ОНЕУ у складі ректора проф. Зверякова М.І. та проректора доц. Шубартовського Г.І. до Магдебурського університету (Німеччина). У ході візиту обговорювалися питання співпраці у галузях сумісної підготовки фахівців у сфері економіки та соціальних наук. Підписано відповідні  угоди. Передбачається вже в наступному навчальному році, започаткувати програму подвійних дипломів, програму мобільності для викладачів та студентів, організувати проведення літніх шкіл, та сумісну розробку студентських проектів, програму Vocational education, зорієнтовану на придбання студентами практичних навичок на підприємствах та фірмах України та Німеччини, організацію сумісних наукових розробок,  проведення сумісних конференцій та семінарів.

Така співпраця між двома університетами надасть безліч можливостей для студентів по отриманню нових знань та дипломів західного  університету, знайомства з культурою суспільства та студентським середовищем Німеччини, подорожуванню по країнах Євросоюзу. Навчання в Німеччині буде безкоштовним, можливо отримання українськими студентами стипендій.

Відділ міжнародних зв’язків.