Новини спіробітництва з ОНЕУ!

Про співпрацю для ефективного розвитку національної інноваційної системи домовились представники ІР офісу з Одеським регіональним центром трансферу знань та технологій і Одеським національним економічним університетом.

Мета співпраці – стимулювання творчості і винахідництва, вдосконалення механізмів комерціалізації інтелектуальної власності та інноваційного менеджменту й налагодження ефективної співпраці між університетами та підприємствами, що сприятиме розвитку інноваційної інфраструктури. На цьому наголосив заступник директора ІР офісу Ігор Паренчук:

«Основними ключовими викликами для інноваційної сфери сьогодні є перехід на новий технологічний рівень. Цьому сприятиме ефективне управління інтелектуальною власністю в регіонах. Саме тому важливо посилювати співпрацю IP офісу із регіональними центрами трансферу технологій та університетами».

Зі свого боку представники Одеського економічного університету відзначили необхідність активної просвітницької діяльності у сфері інтелектуальної власності та інновацій. А також звернули увагу на запровадження спеціального курсу з управління інтелектуальною власністю або освітньої програми з підготовки фахівців з трансферу технологій. Оскільки підготовка таких фахівців буде сприяти комерціалізації інтелектуальної власності та ефективній розбудові інноваційної екосистеми України.

📍У зустрічі взяли участь:

-заступник директора ІР офісу Ігор Паренчук,

-провідна фахівчиня відділу розвитку інноваційної екосистеми департаменту розвитку інноваційного та креативного секторів ІР Офісу Ольга Уразовська,

-ректор Одеського національного економічного університету Анатолій Ковальов,

-представниця Одеського центру трансферу знань та технологій (REGIONAL TTN ODESA) Наталія Гребенник.