📌Одеський центр трансферу знань та технологій розпочинає серію зустрічей керівництва та співробітників університетів з фахівцями в сфері грантової діяльності.

Учасники зустрічей отримають:

– актуальну інформацію про грантові можливості для університетів, науковців та студентів

– практичні навички з написання, оформлення та подання заявки на отримання гранту

– партнерські контакти в органах місцевої влади, закордонних університетах та у бізнес-середовищі для співпраця за освітніми та науковими грантовими проектами

– можливість познайомитися з практичним досвідом колег та поділитися власними знаннями про роботу над грантовими проектами.

17 грудня (п’ятниця) 2021 року о 13:30 відбудеться перша зустріч – семінар «Реалії та перспективи транскордонного співробітництва», який Центр проводить спільно з Агентством транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай».

В програмі семінару:

1. Розвиток транскордонного співробітництва як один із рушіїв для виходу з посткоронавірусної кризи.

2. Перелік програм ЄС, актуальних для України в рамках багаторічної фінансової перспективи ЄС на 2022-2027 роки.

3. Побратимство (twinning) як інструмент міжнародного співробітництва

Дата: 17 грудня 2021 року о 13:30