📌Оголошується набір студентів у групу для навчальної поїздки до Німеччини

Оголошується набір студентів у групу для навчальної поїздки до Німеччини. Планується відвідування Freie Universität Berlin та Julius Maximilian Universität Würzburg, а також 2-денний тренінг на фірмі EmQopter, яка здійснює часткове покриття витрат на перебування групи в Німеччині.

За результатами тренінгу, успішні учасники отримають запрошення на проходження оплачуваної практики на фірмі EmQopter.

Тривалість поїздки – 1 тиждень, попередній час здійснення – травень 2022.

Обов’язкові вимоги – знання німецької та/або англійської мови на рівні В2 та вище, аргументована мотивація.

Заповнену анкету та мотиваційний лист німецькою або англійською мовою необхідно надіслати до 15 лютого 2022 року координатору проекту Ользі Олександрівні Дегтярьовій  (ogpu@ukr.net) із зазначенням у темі листа «Навчальна поїздка до Німеччини».