ОНЕУ дотримується соціальної відповідальності, особливо під час війни!

За рекомендацією Департаменту цивільного захисту міста Одеси до ОНЕУ звернулась директор Одеського ліцею №37 Наталі Чепель. Результатом домовленості стало підписання договору про спільне користування приміщенням укриття ОНЕУ, що знаходиться у навчальному корпусі №1 за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, буд. 8.

За словами вчителів ліцею, які прибули до укриття разом зі школярами після оголошення повітряної тривоги, ключовими моментами для співпраці з ОНЕУ стали територіальна близькість, надійність укриття та комплексне обладнання усім необхідним для тривалого перебування в приміщені, прийняття в експлуатацію службою ДСНС, а також гостинність адміністрації, зокрема ректора університету Ковальова Анатолія Івановича. Одеський національний економічний університет дотримується соціальної відповідальності, особливо під час війни.

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]