📌ОНЕУ розпочав працювати за Дунайською транснаціональною програмою📃

Юрій Костянтинович Маслов, д.політ.н., професор каф. філософії, історії та політології, очолив делегацію Одеського національного економічного університету на робочій зустрічі транснаціонального консорціуму проекту D-STIR в м.Бухаресті, де він, разом з колегою, Оленою Петровою, представили Одеський національний економічний університет серед учасників Дунайської транснаціональної програми (DTP) інструменту INTERREG.
Сьогодні наш вищий навчальний заклад має значний досвід у впровадженні подібних проектів та користується високим рівнем довіри у своїх європейських колег.

Це перший ВНЗ в Україні, який розпочав працювати за Дунайською транснаціональною програмою

Дякуємо ректору ОНЕУ, професору М.Звєрякову за стратегічне та далекоглядне бачення такого роду партнерства!

Впевнені, що це буде продуктивна та довгострокова співпраця, яка виведе на якісно новий рівень міжнародний науковий діалог.