ОНЕУ відкрив двері свого укриття у гуртожитку № 3 для маленьких одеситів!

У цей важкий для всієї країни час Одеський національний економічний університет намагається йти назустріч  не лише студентам, співробітникам та партнерам, але й сусідам.

Директор Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок» комбінованого типу Одеської міської ради – керівництво закладу, звернулось з проханням надання можливості користування укриттям ОНЕУ, що знаходиться у гуртожитку № 3 ОНЕУ за адресою вул. Героїв Прикордонників буд.5. Звісно, ОНЕУ з радістю відкрив двері свого укриття  для маленьких одеситів.

Ключовими моментами для співпраці з ОНЕУ стали територіальна близькість, надійність укриття та комплексне обладнання усім необхідним для тривалого перебування в приміщені, прийняття в експлуатацію службою ДСНС, а також гостинність адміністрації, зокрема ректора університету Ковальова Анатолія Івановича.

Одеський національний економічний університет дотримується соціальної відповідальності, особливо під час війни!