ОНЕУ вітає студента — чемпіона світу з греко-римської боротьби Івана Янковського

Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

Одеський національний економічний університет — це не тільки про економіку! Це справжня родина, де кожен знаходить підтримку та натхнення в будь-яких починаннях. Наші студенти — це різносторонні особистості, які досягають висот не лише в науці, а й у творчості, спорті та інших сферах життя. ОНЕУ — це простір для розвитку твоїх мрій і досягнень!

Ми пишаємося нашими видатними студентами, серед яких чемпіон світу з греко-римської боротьби Іван Янковський. Іван — майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України, Європи та світу. Нещодавно він завітав до університету, щоб особисто подякувати за підтримку. Разом із ним були його наставники — Віктор Вікторович Синявський, старший тренер збірної України до 15 років та призер чемпіонату світу 2019 року, і Олександр Михайлович Грабован, чемпіон України та тренер збірної до 15 років.

ОНЕУ — це університет, який завжди підтримує своїх. Тут кожен може розкрити свої таланти та досягти успіху. Приєднуйся до нашої родини і стань частиною успіху разом із нами.

Ваш університет 💙🎓