📌Партнерство між ОНЕУ та the University of Aberystwyth

За ініціативи Cormack Consultancy Group ОНЕУ став частиною програми Twinning Програми, які потребують встановлення тісних партнерських відносин та підтримки Британськими ЗВО Українських ЗВО. В умовах відкритої військової агресії з боку рф українського ЗВО, зокрема ОНЕУ, опинилися в умовах необхідності пошуку шляхів виживання. Зменшення фінансування та платоспроможності студентів, виїзд багатьох викладачів та студентів за кордони України, підвищення бюджету на безпеку функціонування, морально-психологічний тиск на колектив університету все це обумовлює величезну підтримку – яку пропонує Twinning program, для ОНЕУ.

Партнером ОНЕУ обрано the University of Aberystwyth – університет, який має 150-річну історію та значні досягнення в економічній освіті та дослідженнях.

У результаті перемовин між ОНЕУ та the University of Aberystwyth досягнуто попередньої домовленості про наступні напрямки:

🔹Літні школи або острівні програми;

🔹Відправлення науковців ОНЕУ до the University of Aberystwyth, щоб вони мали базу в безпечній країні для проведення онлайн-викладання студентам;

🔹Співпраця в наукових дослідженнях;

🔹Доступ до бібліотечних та онлайнових баз даних, щоб дозволити ОНЕУ продовжувати дослідження та розвивати навчання;

🔹Доступ до онлайн-курсів the University of Aberystwyth, щоб студенти, які здатні навчатися англійською мовою, могли приєднатися до деяких курсів і отримати кредити, які будуть визнані ОНЕУ;

🔹Зв’язки між студентськими спільнотами;

🔹Технічна підтримка ОНЕУ з боку the University of Aberystwyth;

🔹Розвиток навичок англійської мови.

Сподіваємося на початок багаторічного та плодотворного співробітництва.