Підписано меморандум про співпрацю між ОНЕУ та Радою адвокатів Одеської області

18 грудня 2023 року відбулось офіційне підписання меморандуму про співпрацю між Одеським національним економічним університетом – ОНЕУ та Радою адвокатів Одеської області.

Меморандум підписано ректором ОНЕУ Анатолієм Ковальовим та в.о. Голови ради адвокатів Одеської області Джабурією Оленою Олександрівною.

Основна мета меморандуму передбачає популяризацію адвокатури Одещини серед студентів університету та допомогу в практичному опануванні економіко-правових професій, які здобувають студенти ОНЕУ.

Радою адвокатів Одеського області укладено аналогічні меморандуми про співпрацю з Національним університетом “Одеська юридична академія” та Одеським університетом внутрішніх справ, з метою сприяння практичного розвитку активної студентської молоді.

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]