Підсумки конференції молодих вчених «Глобальні та регіональні аспекти інноваційного розвитку економіки»📃😊

23 березня 2018 року в Малому актовому залі Одеського національного економічного університету відбулася урочисте відкриття Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «Глобальні та регіональні аспекти інноваційного розвитку економіки». У роботі конференції взяли участь більше 150 молодих науковців з ОНЕУ та 8 інших ВНЗ України.

Зі вступним словом до учасників конференції та гостей від імені ректору ОНЕУ звернувся проректор з наукової роботи, доктор економічних наук, професор Анатолій Іванович Ковальов. У своєму виступі він підкреслив важливість проведення подібних наукових заходів, відзначив особливе значення наукових досліджень молодих вчених, наголосив на необхідності широкого залучення аспірантів і здобувачів до роботи Ради молодих вчених ОНЕУ. Також проректор ознайомив учасників конференції з останніми тенденціями та ключовими аспектами підготовки та атестації кадрів вищої наукової кваліфікації – докторів філософії та докторів наук.

На пленарному засіданні були заслухані доповіді: докторантки ОНЕУ, к.е.н., доцента кафедри фінансів А.В. Хомутенко, к.е.н., викладача кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу К.А. Наймарк і аспірантки кафедри економіки підприємства та організації підприємницької діяльності М.О. Буздиган.

По завершенню пленарного засідання учасники конференції взяли участь у секційних засіданнях за вісьмома тематичними напрямами:

  • інноваційний розвиток та відтворення суспільного капіталу;
  • проблеми організаційно-економічного та правового забезпечення управління бізнес-процесами;
  • сучасний стан і перспективи розвитку теорії та практики менеджменту та маркетингу в Україні;
  • теоретичні та прикладні проблеми сучасних міжнародних економічних відносин;
  • напрямки розвитку обліку, контролю, аудиту, економічного аналізу та оподаткування в умовах поглиблення інноваційно-інвестиційних процесів в Україні;
  • фіскальна політика підтримки інноваційного вектору розвитку економіки;
  • інноваційні моделі та методи управління банківською діяльністю в контексті фінансової глобалізації;
  • організаційно-економічне забезпечення механізму управління туристсько-рекреаційними комплексами.

Рада молодих вчених висловлює щиру подяку за підтримку та допомогу в організації конференції ректору ОНЕУ, д.е.н., професору, член-кореспонденту НАН України М.І. Звєрякову, проректору з наукової роботи, д.е.н., професору А.І. Ковальову, д.е.н., професору М.Д. Балджи, д.е.н., професору Л.Л. Ждановій, д.е.н., професору Ю.Г. Козаку, д.е.н., професору І.Л. Литовченко, д.е.н., професору Н.О. Лохановій, д.е.н., професору В.В. Коваленко, д.е.н., доценту І.С. Волоховій, д.е.н., доценту Р.В. Кузіній, д.е.н., доценту Н.В. Сментині, к.е.н., професору В.Г. Герасименко, к.е.н., професору В.А. Карпову, відділу аспірантури та докторантури ОНЕУ на чолі з Гаврютіною А.А.

 

РМВ ОНЕУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *