Підсумки V Міжнародної науково-методичної конференції: «Забезпечення якості вищої освіти: проблеми та перспективи розвитку»

3 та 4 лютого 2022 року на базі Одеського національного економічного університету пройшла V Міжнародна науково-методична конференція: «Забезпечення якості вищої освіти: проблеми та перспективи розвитку».

Ювілейна конференція відбулася у дистанційному форматі, який дозволив об’єднати 250 представників професійної науково-педагогічної спільноти з 28 університетів України, Близького та Далекого Зарубіжжя.

А.І. Ковальов, Н.В. Сментина, О.С. Літвінов

Олексій Калінов

Активну участь в організації конференції взяв Центр підвищення кваліфікації та сучасних освітніх технологій Одеського національного економічного університету, у співпраці з Київським національним торговельно-економічним університетом (Україна), Варшавською політехнікою (Республіка Польща), Данангським університетом (Республіка В’єтнам).

Відкрила конференцію проректор з науково-педагогічної роботи, доктор економічних наук, професор, Наталія Валентинівна Сментина, яка озвучила мету та тематичні напрямки, побажала всім плідної роботи, творчої і результативної дискусії.

Ректор університету, доктор економічних наук, професор Анатолій Іванович Ковальов виступив із вітальним словом до всіх учасників конференції, висловивши надію на розширення подальшої співпраці у забезпеченні якості вищої освіти на сучасному етапі.

За результатами проведеної конференції заступник керівника Інформаційно-обчислювального центру Олексій Калінов сформував базу фото та відео матеріалів, а також презентацій виступів на Пленарному засіданні (див. посилання: https://drive.google.com/drive/folders/11_JflGIA6Jx4neGm6oDKm8KqcJIJQj4e?usp=sharing )

Л.Р. Морщакова, Н.В.Сментина, О.Б. Лучік

На сторінці Центру підвищення кваліфікації та сучасних освітніх технологій сайту ОНЕУ у розділі «Науково-методична конференція» організатори розмістили Програму конференції та збірку тез.

Доповідачі конференції отримають персональний Сертифікат (30 годин / 1 кредит EKTS)