Підтримка від Флорентійського університету Universita Degli Studi Firenze

Шановні викладачі та студенти!

В умовах воєнного конфлікту, що триває в Україні, Флорентійський університет Universita Degli Studi Firenze висловлює своє співчуття  постраждалому населенню і має намір просувати конкретні акції солідарності з університетською спільнотою країни.

Університет Флоренції прийняв та профінансував конкретні заходи на підтримку студентів українських університетів:

• 19 стипендій для тих, хто зарахований або має намір вступити на навчання в університеті чи докторантурі
  • 12 контрактів із запрошеним професором/ викладачем для професорів, дослідників та викладачів
  • 15 ліжок в резиденціях «Via Romana» та «Mario Luzi» для українських студентів, науковців та викладачів
  • курси італійської мови, організовані Університетським мовним центром та Центром культурних послуг для іноземців.
  • продовження терміну сплати другого внеску до 31 липня 2022 року для українських студентів, які навчаються в університеті.

Університет Флоренції підтримує збір коштів Італійського Червоного Хреста: пожертвувати можна на  https://dona.cri.it/unifi/
Виручені кошти підуть на безпосередню допомогу населенню через міжнародну систему реагування Червоного Хреста.
Додаткова інформація: CRI та надзвичайна ситуація в Україні

Національні та міжнародні ініціативи