📌Подорож до чарівного природного парку – отримання запасу ярких вражень та бадьорості🚤

Подорож до чарівного природного парку – отримання запасу ярких вражень та бадьорості…

Органiзацiя екскурсій вихідного дня стала уже традицією в нашому унiверситетi. Екскурсiї поєднують активне дозвiлля з пізнавальним процессом, знайомством з природними комплексами рідної країни та культурною спадщиною. Цi заходи відбуваються за ініціативи та сприяння профкому ОНЕУ.

Зокрема, 28 вересня була здійснена цікава й насичена гарними враженнями подорож до Нижньодністровського національного природного парку. Натхненником та провідником цієї екскурсії виступила енергійна та турботлива голова профкому Корольова Татьяна Сергiївна.

Наша мандрівка розпочалася у с.Маяки. На човні, захопивши з собою сонячну погоду та гарний настрій, ми по руслу Дністра здійснили захоплюючу подорож в царство незайманої природи. Це був неймовірний релакс під плескіт води і з оглядом навколишньої природи. В дністровських плавнях ми побачили пеліканів,  великих і малих бакланів, диких качок та інших птахів. Особливу зацікавленість колег викликали яскраві розповіді місцевого екскурсовода про історію цього краю, про місцевих жителів, рослинний та тваринний світ. Ми дізналися, що на території Нижньодністровського природного парку зареєстровані біля 700 видів рослин, понад 500 видів молюсків, комах і риб та понад 250 видів птахів. Завдяки створенню національного парку в цих місцях збережені птахи, які занесені до Червоної книги. Наприклад, такі як малий баклан, яких ми бачили під час прогулянки Турунчуком. Розповідь екскурсовода була інформаційно насиченою, вона збагатила нас знаннями про цей чарівний куточок природи та допомогла глибше відчути навколишню красоту… А на стоянцi нас уже чекав дуже смачний обiд iз справжньою рибацькою юшкою.

Бадьоро та весело у дружній атмосфері  ми обмінялись свіжими враженнями та обговорили можливi подібнi проекти на найближче майбутнє…

Хочемо висловити велику подяку профкому ОНЕУ за дуже гарний i добре організований тур! Чекаємо наступних подорожей…

Світлана Самсонюк, член профкому
університету, провідний бібліотекар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *