Програма подвійних дипломів ОНЕУ та університету Міттвайда

Студентка ОНЕУ Ісмаілова Лейла Ілгар кизи виконала програму подвійних дипломів між ОНЕУ та університетом Міттвайда та успішно захистила магістерську дипломну роботу як в Україні, так і в Німеччині.

Її науковими керівниками були доцент кафедри Економіки підприємства та організації підприємницької діяльності, к. е.н Вікторія Літвінова, професор, д. е. н. Сергій Велеско з університету Міттвайда та доктор інженерії Ульф Мартін з досліджуваного підприємства.

Дипломна робота і в ОНЕУ і в Міттвайді було присвячено розробці проєктних KPI для малих та середніх підприємств. Результати дослідження відкривають нові можливості для оптимізації управління проєктами та створення стратегічних рішень у бізнесі.

Можливість отримання подвійного диплома (України та ЄС) свідчить про високий рівень наукового потенціалу та професійної компетентності наших викладачів та студентів, а також про визнання якості навчання в ОНЕУ з боку європейських партнерів.