📌Програма Дня Кар’єри в ОНЕУ!😊

Дня Кар’єри ЄС та Ярмарки вакансій в ОНЕУ

11.04.2018

10:00 – 10:30 Початок реєстрації учасників Одеський національний економічний університет, вул.Преображенська,8, І корпус ОНЕ, 1 поверх, хол
10:30 – 11:00 Відкриття Дня Кар’єри ЄС

Вітальні слова:

• Михайло Звєряков – Ректор університету
  • Олександра Рязанцева – Координатор Днів кар’єри ЄС в рамках проекту “Інформаційна підтримка молоді та Мереж ЄС в Україні” Представництва ЄС в Україні
  • Ірина Шостак – Керівник ІЦ ЄС ОНЕУ
Одеський національний економічний університет, вул. Преображенська, 8, Велика актова зала
11:00 – 17:00 Спілкування учасників з представниками Європейських програм для молоді, бізнесу /НУО/ влади та іншими партнерами Одеський національний економічний університет, вул. Преображенська ,8, Велика актова зала, Мала актова зала, холуніверситету
  • Дискусія «Освіта -> кар’єра: як виглядає формула успіху».

Спікери: Катерина Жданова (менеджер програми Erasmus +), Олександра Рязанцева (випускниця EU StudyDays, стипендіат DAAD), Валентина Диновська (випускниця EU StudyDays), Олена Кохан (учасниця програми Young European Ambassadors)

• Презентація: «Програма Європейського Союзу Еразмус+: гранти на обмін, стажування, навчання, викладання».

Спікер: Катерина Жданова

–  менеджер з індивідуальних можливостей Програми Еразмус+

1. Розіграш призів від Представництва ЄС в Україні серед відвідувачів Дня кар’єри ЄС (біля стенду Інформаційного Центру)
  2. Презентація компанії «Вітмарк»:«Вітмарк–Україна стань частиною команди професіоналів!»
Одеський національний економічний університет , вул. Преображенська,8, Велика актова зала
Тренінги:
14:00-15:30 Тренінг 1. «Співбесіда перед працевлаштуванням: слабкі та сильні сторони»

Тренер:  Орлова Наталя, провідний фахівець відділу підтримки безробітних Центру зайнятості м. Одеса.

Презентації компаній:

1) «Альфа Парфюм – Аромат Вашего Успеха!»;

2) «Программы стажировки для студентов и выпускников в СRH Украина 2018-2019»

Одеський національний економічний університет,ауд. №216
14:00-15:30 Тренінг 2. «Працевлаштування без досвіду роботи»
Тренер: ФіліпповВолодимир, менеджер напрямку допомоги відновлення засобів для існування; Олена Мороз – кейс-менеджер проекту «Тривалий економічний підйом для миру», Благодійний Фонд «CARITAS»Презентації компаній:

1. Ernst-Young  «Очікування сучасного роботодавця від студента та випускника»;
  2. «Работа в компании TapMedia».
Одеський національний економічний університет , ауд. № 217
14:00-16:50 Тренінг 3. «StartUp: від ідеї до власного бізнесу. Основні питання та проблеми стартапів в  Одеському регіоні»

Тренер: Арутюнян Рузанна,  співзасновник та СЕО бізнес-школи WAVE м. Одеси

Презентації компаній:

1. NETPeak «Netpeak Group. Кто мы и почему  у нас хотят работать?»
  2. KPMG
Одеський національний економічний університет, ауд.№210 ІЦ ЄС ОНЕУ