📌Проведення міжнародної науково-методичної конференції професорсько-викладацького складу «Забезпечення якості вищої освіти: проблеми та перспективи розвитку»📝🎓

8-9 лютого 2018 року в ОНЕУ відбулася Міжнародна науково-методична конференція професорсько-викладацького складу «Забезпечення якості вищої освіти: проблеми та перспективи розвитку»

На конференції були обговорені питання у таких напрямках:

• удосконалення планування та організації освітньої діяльності з метою створення індивідуальної траєкторії навчання студентів;
  • науково-методичний супровід інноваційних процесів у сучасній освіті;
  • підвищення ефективності навчального процесу завдяки новітнім методикам викладання та педагогічним технологіям;
  • формування комунікаційної стратегії університету як основа якісної підготовки студентів.

На пленарному засіданні зі вступним словом та привітанням до учасників конференції звернувся ректор ОНЕУ, д.е.н., професор, член-кореспондент НАН України  М. І. Звєряков.

У роботі конференції взяли участь більше 250 учасників з 7 країн світу: Білорусі, Германії, Китаю, Польщі, України, Франції, Чеської Республіки.

Своє бачення та плани дій щодо забезпечення якості підготовки фахівців в умовах модернізації змісту вищої економічної освіти представили 76 доповідачів, з них: проректор з науково-педагогічної роботи, професор Т. Б. Кублікова; 10 деканів і заступників деканів факультетів; 17 завідувачів кафедрами.

За результатами роботи конференції надано рекомендації щодо подальшого вдосконалення якості освітнього процесу в ОНЕУ у напрямку підготовки компетентнісно-орієнтованих та конкурентоспроможних фахівців.