Проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за другим магістерським рівнем

18 вересня 2018 року на обліково-економічному факультеті  з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за другим магістерським рівнем розпочали роботу експертні комісії:

Освітньо-професійна програма «Облік, аудит і оподаткування підприємницької діяльності»

(Наказ Міністерства освіти і науки України від 07.09.2018 р. № 1434-л).

Склад експертної  комісії:

1. Пилипенко Андрій Анатолійович – завідувач кафедри бухгалтерського обліку Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, доктор економічних наук, професор (голова комісії);
  2. Бачинський Василь Іванович – завідувач кафедри бухгалтерського обліку Львівського торговельно-економічного університету, кандидат економічних наук, професор (член комісії).

Освітньо-професійна програма «Міжнародний облік, аналіз і оподаткування»

(Наказ Міністерства освіти і науки України від 07.09.2018 р. № 1433-л).

Склад експертної комісії:

1. Бочуля Тетяна Володимирівна – завідувач кафедри бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування Харківського державного університету харчування та торгівлі, доктор економічних наук, професор (голова комісії);
  2. Пилипенко Любомир Миколайович – професор кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка», доктор економічних наук, професор (член комісії).

Освітньо-професійна програма «Аналіз бізнес-процесів у підприємництві»

(Наказ Міністерства освіти і науки України від 07.09.2018 р. № 1435-л).

Склад комісії:

1. Лазаришина Інна Дмитрівна – завідувач кафедри статистики та економічного аналізу Національного університету біоресурсів та природокористування України, доктор економічних наук, професор (голова комісії);
  2. Чижевська Людмила Віталіївна – професор кафри обліку  і аудиту Житомирського державного технологічного університету, доктор економічних наук, професор (член комісії).