Проєкт «МРІЯ» StopRussiaChannel |MRIYA|

Департаментом кіберполіції створено проєкт «МРІЯ» StopRussiaChannel |MRIYA|, який об’єднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, російській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

📌У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, а також поширення ворогом неправдивої інформації в мережі Інтернет виникла гостра потреба у популяризації даного проекту, а також можливого залучення до нього якомога більше охочих громадян, з метою надання гідної відсічі ворогу у кіберпросторі та підняття духу населення.

☝️Крім того, Національною поліцією України проводиться загальнодержавна кампанія щодо протидії зростанню кількості шахрайств, пов’язаних зі здійсненням фінансових операцій через Інтернет, шахрайськими (фішинговими) повідомленнями, інтернет-жебрацтвом та шахрайством з надзвичайною ситуацією.

🔎У межах цього етапу передбачено розміщення графічної продукції, поширення аудіо-  та відеороликів, плакатів, постерів та листівок, тематичних матеріалів у засобах масової інформації та в публічних громадських місцях.

📍Ураховуючи викладене, просимо Вас посприяти в поширенні інформації шляхом розміщення постерів або відеороликів  на  веб-сайтах, в соціальних мережах та в друкованому виданні.

📲Додаток:  https://drive.google.com/drive/folders/1wMeBvwe3Vt4kSIGO_uXeOPlJgl4nR7Lo?usp=drive_link

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *