Результати академічної мобільності 2023

Марія Кюрі

Професор кафедри бухгалтерського обліку, аудиту та аналізу ОНЕУ, д.е.н. Руслана Віліївна Кузіна отримала стипендію MSCA4Ukraine ( в рамках фонду Марії Склодовської-Кюрі), яка фінансована Европейською Комісіею у Katholieke Universiteit Leuven (Бельгія).

DAAD

Професор кафедри бухгалтерського обліку, аудиту та аналізу ОНЕУ д.е.н. Руслана Віліївна Кузіна прийняла участь у проекті  DAAD з менеджменту інтернаціоналізації вищої освіти у рамках розбудови україньско – німецького академічного співробітництва.

APFM

Професор кафедри бухгалтерського обліку, аудиту та аналізу ОНЕУ д.е.н. Руслана Віліївна Кузіна провела семінар на тему «Міжнародний кодекс етики професійних бухгалтерів – останні зміни та застосування в бізнесі» для членів професіної організації APFM у місті Баку (Азербайджан). У семінарі взядлі участь представники Міністерсва фінансів Азербаджана, фінансові директори та головні бухгалтери великих компаній.

Дякуємо за гостінність!

EAA Congress

Професор кафедри бухгалтерського обліку, аудиту та аналізу ОНЕУ, д.е.н. Руслана Віліївна Кузіна в якості postdoc професора факультету бухгалтерського обліку KU Leuven відвідала престижний щорічний конгрес EAA – Європейської асоціації бухгалтерів в Університеті Аалто (Фінляндія). 

Це була чудова нагода представити свою роботу та налагодити зв’язок.

U!REKA Connects

Професор кафедри бухгалтерського обліку, аудиту та аналізу ОНЕУ, д.е.н. Руслана Віліївна Кузіна прийняла участь в якості спикера у Воркшопі U!REKA Connects! (Альянс міських наукових досліджень та освіти (U!REKA) — це активне партнерство вищих навчальних закладів (ВНЗ) по всій Європі, орієнтованих на місто) у місті Амстердам (Нідерланди).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *