📌«Розумним Бути Модно» – конкурс на здобуття грантів на навчання✔

Пропонуємо студентам Одеського національного економічного університету, а також абітурієнтам прийняти участь у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Учасники даного конкурсу мають змогу поборотися за перші місця та отримати грошові винагороди у вигляді грантів на оплату навчання в Одеському національному економічному університеті.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться з 27/05/2019 року міжнародною компанією «Open Media Group» за партнерства:

• likar.info – Інформаційний портал про здоров’я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua – Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • uaua.info – Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • nadra.com.ua – Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Учасники конкурсу мають у визначений термін написати науково-дослідницьку роботу на головну тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Робота повинна бути виконана в вигляді есе. Конкурсанту пропонується самостійно обрати питання, що на його погляд є актуальним щодо визначеної тематики. Розглядати питання слід по одному або декільком напрямам:

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Проведене дослідження має містити чітке формулювання питання/проблематики. В роботі має бути відображена особиста думка студента щодо вирішення/вдосконалення/покращення існуючої проблеми, підкріплені аргументами та фактами. Есе обов’язково має мати змістовний висновок, підсумовуючий зміст.

Рекомендований об’єм дослідження – від 1 до 30 аркушів A4. Оформлювати роботу слід в стандартному електронному форматі .doc. При написанні використовувати 14 шрифт Times New Roman.

При оцінюванні обов’язково враховується частка самостійного вираження думки. Саме тому:

Для запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, всі роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу – >85%.

Детальніша інформація щодо правил написання, оформлення та змісту робіт – за посиланням.

Виконану роботу в зазначений термін потрібно надіслати на поштову скриньку education@likar.info, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Оцінювання конкурсних робіт буде проводитися незалежною комісією. Автори найкращих робіт отримують винагороду:

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце – грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій.

Терміни проведення конкурсу:

• Конкурс стартує з 27.05.2019.
  • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
  • Deadline – 30.09.2019 р.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20.10.2019.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Вимоги до конкурсних робіт