А у нас є привід для гордості!

12 квітня студентка спеціальності “Маркетинг” магістратури Коглер Тамара під керівництвом к.е.н., доц. Смирнової Наталії Василівни отримала Диплом 1-го ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт зі спеціальності “Маркетинг” в м.Тернопіль!

Вітаємо з цією знаменною подією!
Цінуємо та пишаємося своїми студентами!

А у нас повод для гордости!12 апреля наша студентка магистратуры Коглер Тамара под руководством к.э.н., доц. Смирновой Натальи Васильевны получила Диплом 1-й степени за победу во Всеукраинском конкурсе научных студенческих работ по специальности "Маркетинг" в г.Тернополь!Поздравляем с этим знаменательным событием! Ценим и гордимся своими кадрами!

Опубліковано Кафедра маркетинга Неділя, 14 квітня 2019 р.