📌«Інститут модернізації змісту освіти» проводить опитування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів ващої освіти на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської атономії»✔

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить опитування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів ващої освіти на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської атономії».

Дослідження проводиться на умовах повної анонімності.

Опитування можна пройти за допомогою електронної форми:

Респонденти можуть заповнити анкету онлайн індивідуально у будь-який зручний час, відзначаючи відповідним чином обраний ними варіант відповіді. Участь в опитуванні є добровільною.