Співпраця ОНЕУ з Альянсом вищих учбових закладів Європи U!REKA

З метою залучення ОНЕУ до європейської мережі прикладних досліджень, обміну досвідом в галузі освіти 14 жовтня  2022 року  ОНЕУ було укладено Меморандум з Альянсом вищих учбових закладів Європи U!REKA.

Альянс U!REKA заснований  у 2016 році та об’єднує 7 вищих навчальних закладів Європи: Амстердамський університет прикладних наук (Нідерланди); Едінбургський університет  Напьє  (Шотландія); Франкфуртський університет прикладних наук (Німечинна),  Університет прикладних наук Метрополії (Фінляндія), Університет прикладних наук  та мистецтв ХОГЕНТ (Бельгія);  Технічний университет Острави (Чехія) (VSB), Політехнічний університет Лісабону (Португалія).

Альянс U!REKA успішно співпрацює у галузі освіти та  досліджень та планує реалізовувати спільні проекти з ОНЕУ щодо забезпечення обміну студентами та науковцями, організації спільної дослідницької та наукової діяльності.

В умовах війни ОНЕУ не тільки продовжує освітній процес, а й  поглиблює  свою міжнародну діяльність з Європейськими Вишами задля майбутнього своїх студентів. У свою чергу,   Меморандум з U!REKA є свідченням того, що вищі заклади освіти Європи  підтримують українські Виші у період війни, готові обмінюватися освітянським досвідом та залучати українські Вищі до своєї спільноти.