СПІВПРАЦЯ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ «KRAN»

22 лютого 2024 року Благодійний фонд «KRAN» разом із кафедрою мовної та психолого-педагогічної підготовки ОНЕУ на чолі із завідувачкою кафедри д. психол. н., професором НАН ВО України Юлією Асєєвою провели зустріч з мультидисциплінарною командою фахівців і студентів. Захід організовано з метою підтримки поранених воїнів з бойовими травмами та тяжкими ураженнями нервової системи.

Благодійний фонд «KRAN» з вересня 2017 року опікується важкопораненими військовослужбовцями і надає їм допомогу в лікуванні та відновленні у спеціалізованому науково-практичному центрі «NODUS».

Присутні ознайомились із проєктом «Піднімемо найтяжчих разом», отримали від експертів відповіді на питання стосовно ментального здоров’я, почули вражаючі історії зцілення важкопоранених бійців. Ця зустріч стала в нагоді і майбутнім психологам, які навчаються в Одеському національному економічному факультеті на спеціальності 053 «Психологія». Наразі вони можуть стати чудовою підтримкою ментального здоров’я наших військовослужбовців. Тримаємось разом! Віримо і працюємо заради перемоги! Слава ЗСУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *