Студенти ФФБС – фіналісти NBU University Challenge!

20 листопада відбувся фінал Студентського чемпіонату “Монетарна політика: виклик Національного банку України університетам” (NBU University Challenge), в якому ІІ місце посіли представники ОНЕУ.

До трійки кращих студентських команд, разом із магістрантами з Івано-Франківська та Дніпра, увійшли студенти 3 і 4 курсів, які навчаються за ОПП «Міжнародний банківський бізнес» на факультеті фінансів і банківської справи: Микита Бабков (капітан), Анастасія Єгорова, Марія Камбур, Олександр Рогальов і Олександр Крижановський. Наставником команди є к.е.н., ст. викл. кафедри банківської справи С.А. Шелудько.

У ході змагань 35 команд з 27 університетів України представили свої роботи з пропозиціями щодо зміни облікової ставки та удосконалення дизайну монетарної політики з огляду на прогноз макроекономічної ситуації в Україні та світі.

Лише 5 команд було відібрано до фіналу змагання, а 3 найсильніші – серед яких і команда ОНЕУ – захищали власні рішення перед професійним журі, до складу якого увійшли як члени Комітету з монетарної політики НБУ, так і закордонні експерти, під головуванням Дмитра Сологуба, заступника Голови НБУ.

Колектив кафедри банківської справи, декан і вся велика родина ФФБС щиро вітають наших студентів із цим видатним досягненням!

Віримо, що цей успіх стане першою сходинкою на шляху до перспективної професійної та наукової кар’єри!