Студенти ОНЕУ підтримують важкопоранених воїнів: підсумки благодійного заходу «Студвесна 2024»

🎓 Одеський національний економічний університет підтримує благодійний фонд «КРАН». З 2017 року фонд опікується пораненими воїнами з бойовими травмами та тяжкими ураженнями нервової системи.

Меморандум про співробітництво між університетом та фондом свідчить про важливість соціальної відповідальності університету та його зобов’язання віддати свою підтримку справі благодійності та ЗСУ.

📪 Ректор ОНЕУ, доктор економічних наук, професор Анатолій Іванович Ковальов передав керівниці благодійного фонду «КРАН» Катерині Балютовій всі кошти, які були зібрані від благодійних внесків глядачів заходу «Студентська весна 2024 року — 35 250 гривень.

🌸Студвесна — традиційний щорічний захід, який підтримує командний дух факультетів та нагадує, що університет — велика родина. Студклуби факультетів готують виступи у номінаціях «Вокал», «Талант», «Гумор», «Танець» та змагаються за звання кращого факультету.

Зібрані в рамках заходу кошти будуть спрямовані на нейрореабілітацію поранених воїнів з тяжкими черепно-мозковими та ураженнями нервової системи. Воїни проходять лікування у науково-практичному центрі нейрореабілітації «Нодус». Це єдиний в Україні центр, чия концепція передбачає повний цикл медичного втручання для пацієнтів з ураженням центральної та периферичної нервової системи.

Висловлюємо подяку усім студентам, викладачам, співробітникам та всім, хто долучився до благодійного заходу. Кожен з вас зробив добру справу.

💡ОНЕУ прагне розвивати молодих людей як соціально зрілих і активних громадян, а також сприяти добробуту та підтримці спільноти.

Ваш університет ✨💙