Студенти ОНЕУ у Лондоні. Захід на честь співробітництва університетів України та Сполученого Королівства

В Лондоні відбувся захід на честь співробітництва університетів України та Сполученого Королівства. Однією з його гостей стала студентка нашого університету – Марина Зайцева.

Ось що вона нам розповідає про це:

Цього разу поїздка в Лондон відбулася не просто так. Мене було запрошено на вечірній прийом від Universities UK International (UUKi) та Cormac Consultancy Group (CCG).

Івент відбувся на терасі Палати Лордів Чолмонделі. Серед присутніх були студенти, які приїхали за обміном у Велику Британію, організатори цієї програми, проректори університетів, парламентарі та бенефеціари програми.

Офіційна частина розпочалася з промови лорда Jo Johnson (це, до речі, рідний брат Boris Johnson). Далі були виступи директора UUKi – Jamie Arrowsmith та українських співробітників і студентів.

Я приєднуюсь до слів подяки українців та особисто додаю, що ми дійсно цінуємо всю ту підтримку та можливості, які нам надає нам Сполучене Королівство.

Такі програми – це вклад в майбутнє нашої країни. Тому що саме студенти є одними із тих, хто буде розвивати нашу економіку та відновлювати країну після війни.

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]