📌Студентка 2 курсу ОНЕУ з науковим керівником прийняли участь в V Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції

Студентка 2 курсу ЦЗФН Одеського національного економічногоуніверситету Заінчковська Анастасія з науковим керівником к.е.н., доцентом Курганською Елеонорою прийняли участь в V Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Публічне управління та адміністрування: конкурентні виклики сучасності», яка відбулася 02 червня 2022 р., м.Львів, тема доповіді: ”Бюджетний дефіцит: причини виникнення та шляхи скорочення”.

Раніше студент 4 курсу ФФБС Ушканoв Вoлoдимир з науковим керівникoм к.е.н., доцентом Курганською Елеонорою прийняли участь в міжнародній науково-практичній інтернет-конференції зекономіки, інформаційних систем і технологій, психології та педагогіки  на тему “Бюджетні правопорушення як індикатор рівня бюджетної дисципліни в органах казначейської служби”, м.Тернопіль, 26.05.2022.