📌Студентська наукова конференція з економічної теорії📋

У квітні 2018 р. на кафедрі загальної економічної теорії та економічної політики відбулася студентська наукова конференція. Під керівництвом доцента Макухи С.М. були підготовлені виступи студентів 13 та 14 груп ФМЕ. На конференції студенти виступали з повідомленнями по актуальним питанням економічної теорії. Основні положення наукових доповідей та повідомлення були оцінені позитивно та рекомендовані до публікації у студентському науковому віснику.

Усі доповіді та повідомлення студентів були оригінальними та інформаційно насиченими, але найбільш цікавими були виступи студентів Мартиненко Віри на тему «Міграція робочої сили в сучасному світі»; Ткаченко Лілії на тему «Сучасна теорія довгих хвиль» та Радченко Олександри на тему «Сучасні методи конкурентної боротьби в Україні».

Також з повідомленнями з обговоренням різних проблем економічної теорії на конференції виступили студенти Савінова Ю., Орловська Г., Ніколайченко Н., Захарова Д., Коваль В., Леженцев І., Кейдалюк С.