📌У студентів 4 курсу кафедри ЕП та ОПД пройшов тренінг, на якому вони навчалися працювати у програмі SteERP.

Нещодавно у студентів 4 курсу кафедри ЕП та ОПД пройшов тренінг, на якому вони навчалися працювати у програмі SteERP. Це система для ефективного управління великим, середнім, а іноді навіть малим підприємством. Студенти мали змогу ознайомитися з програмою, яка встановлена на ПАТ “Одескабель” та проводити різні операції у ній – від перегляду списку покупців та постачальників до бухгалтерського підтвердження замовлень.
У травні у здобувачів була можливість поспілкуватися з Маргаритою Дерменджи – ERP-аналітиком з впровадження програмного забезпечення, яка працює у IT-відділі підприємства. Маргаритаа розповіла, як підприємство постійно модернізує систему, які зміни вносить, як програму підлаштовують під нагальні потреби робітників окремих підрозділів та багато іншого. Для майбутніх економістів знання ERP – конкурентна перевага. Вміння працювати з такими системами стане плюсом на співбесіді.