📌10 вересня 2021 року відбулась Х МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЯ

10 вересня 2021 року відбулась Х МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЯ
‘ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА: СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ”.Топ-спікерами конференції були:
Рєпіна Інна Миколаївна, д.е.н., професор Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, “Інноваційно-інвестиційна діяльність:  параметрична модель оцінювання результативності”.

Шиян Дмитро Вікторович, д.е.н., професор Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця, “Ефективність використання персоналу в процесі концентрації виробництва у сільськогосподарських підприємствах”

Янковий Олександр Григорович, д.е.н., професор,  Одеський національний економічний університет” “До питання визначення ефективності інвестиційного проєкту”

Levitskaia Alla Professor, Dr. (Habil.), Comrat State University, Republic of Moldova,
 “Strategic directions for tourism sector development at the regional level”