📌11-12 квітня 2019 року відбудеться ІV Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Фінансово-кредитна система: проблеми та інновації»❕

11-12 квітня 2019 року відбудеться ІV Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Фінансово-кредитна система: проблеми та інновації».

Інформаційний лист

Співорганізаторами заходу виступають: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ, ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ, ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ», НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ ІМЕНІ АДМІРАЛА МАКАРОВА (м. Миколаїв), ЕКОНОМІЧНА АКАДЕМІЯ «Д.А. ЦЕНОВ» (м. Свіштов, БОЛГАРІЯ), АЗЕРБАЙДЖАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Баку), ПАТ «БАНК ВОСТОК», ПАТ «ОДЕСКАБЕЛЬ».

Місце проведення: Одеський національний економічний університет.

Мета проведення конференції: професійне обговорення ключових питань та пошук рішень актуальних проблем функціонування фінансово-кредитних систем різних країн; встановлення контактів між вченими, розширення напрямків міжнародного співробітництва з університетами, обмін дослідницьким та практичним досвідом, публікація результатів наукових досліджень.

Форма участі: дистанційна.

Збірник матеріалів інтернет – конференції буде розміщений електронному репозитарії ОНЕУ та проіндексовано в наукометричній базі Google Scholar після 12 травня 2019 року.

До участі запрошуються експерти, практики, викладачі, науковці, молоді вчені, аспіранти, студенти ВНЗ України, зарубіжних країн та всі зацікавлені!

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
вул. Преображенська, 8, ауд. 316, м. Одеса, 65082