📌12 лютого 2020 р. відбулось засідання круглого столу на тему: «Перспективи інноваційного розвитку та трансферу технологій Південного регіону»

12 лютого 2020 р. о 14:00 відбулось засідання круглого столу на тему: «Перспективи інноваційного розвитку та трансферу технологій Південного регіону».

Відкрили круглий стіл:

Звєряков Михайло Іванович – ректор Одеського національного економічного університету, д-р екон. наук, професор;

Камишин Володимир Вікторович – д-р пед. наук, чл.-кор. НАПН України, директор ДНУ “Український інститут науково-технічної експертизи та інформації”, м. Київ, Україна;

Ковальов Анатолій Іванович – проректор з наукової роботи Одеського національного економічного університету, д-р екон. наук, професор.

У круглому столі брали участь провідні науковці ЗВО Південного регіону (м. Одеса, м. Херсон, м. Миколаїв) та представники Південного наукового центру НАН України.

Було презентовано та обговоренно можливі довгострокові сценарії інноваційного розвитку та трансферу технологій у Південному регіоні України.