19 вересня кафедра експертизи товарів та послуг організувала екскурсію у Гіпермаркет АШАН Фонтанка для студентів 15 та 16 груп ФЕУП.

HR-директор Ірина Казанська розповіла про діяльність одного із провідних міжнародних ритейлерів АШАН Україна, про інновації, які застосовують співробітники для створення унікальних відносин з клієнтами.

Лікар ветеринарної служби Ганна Савченко ознайомила студентів із технологією торгівлі м’ясними напівфабрикатами.

Студенти дізналися про програму «Комерсант майбутнього», за якою можна пройти фахову підготовку та працевлаштуватись у компанії. Екскурсія була насиченою та емоційною.

Щиро дякуємо керуючій гіпермаркетом АШАН Фонтанка Юлії Аленічевій за можливість отримати унікальну інформацію, яка стає кроком на шляху підготовки майбутнього фахівця з торгівлі.

One comment on “📌19 вересня кафедра експертизи товарів та послуг організувала екскурсію у Гіпермаркет АШАН Фонтанка для студентів 15 та 16 груп ФЕУП🤝