📌20 квітня 2021 року лекція завідувача кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій Одеського національного економічного університету, д.е.н., професора Якуба Євгенія Соломоновича!

20 квітня 2021 року

Згідно договору про співробітництво між Одеським національним економічним університетом та Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана у рамках дисципліни «Економетричне моделювання в ІТ-середовищі» (викладач д.е.н., професор Піскунова О.В.) для здобувачів третього (освітньо-наукового)  рівня вищої освіти відбулася гостьова лекція завідувача кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій Одеського національного економічного університету, д.е.н., професора Якуба Євгенія Соломоновича.