📌20 вересня 2018 року в ОНЕУ відбулася зустріч з І. Міклошем – Головою Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні, головним економічним радником Прем’єр-міністра України В. Гройсмана😊

20 вересня 2018 року в Одеському національному економічному університеті відбулася зустріч з І. Міклошем – Головою Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні, головним економічним радником Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, який виступив перед колективом ОНЕУ з лекцією за темою «Чому Україна знаходиться нижче свого потенціалу, і що робити аби це виправити»?

На лекції були присутні 75 осіб, серед яких викладачі, аспіранти, співробітники різних підрозділів та студенти ОНЕУ.

Головними питаннями, які обговорювалися на лекції були такі:

1. Які реформи необхідні Україні та за який період можливо їх реально провести?
  2. Порівняння стартових позицій України та Словаччини до початку реформ та передумов їх проведення.
  3. Який потенціал має Україна для реалізації необхідних реформ?
  4. Яких результатів у реформуванні економіки вдалося досягти та які перешкоди гальмують соціально-економічний розвиток України?
  5. Які економічні та соціальні питання залишаються невирішеними на даний час?

Після лекції відбулася жвава дискусія з питань подальшого реформування економіки України та визначення шляхів вирішення існуючих соціально-економічних проблем.