📌25 квітня в ОНЕУ відбувся щорічний Ярмарок Вакансій в рамках Дня Кар’єри ЄС, на якому студенти різних закладів вищої освіти та учні шкіл змогли більше дізнатись про ринок праці в Україні🤝

25 квітня в ОНЕУ відбувся щорічний Ярмарок Вакансій, на якому студенти різних закладів вищої освіти та учні шкіл змогли більше дізнатись про ринок праці в Україні. Вони мали можливість поспілкуватися з представниками 32 організацій, які зацікавлені в нових співробітниках.

Роботу майбутнім випускникам пропонували компанії, які представляють різноманітні сфери діяльності:

🔶оптова та роздрібна торгівля
🔶маркетинг і реклама
🔶телекомунікації та зв’язок
🔶житлово-комунальна діяльність
🔶фінансова та банківська діяльність
🔶аудиторська та консалтингова діяльність
🔶туристична діяльність
🔶ресторанна діяльність

🔷Серед вакансій, які пропонували організації, були: PPC-фахівець, SMM-фахівець, SEO-фахівець, копірайтер, помічник головного маркетолога, PR-менеджер, імпорт-менеджер, контент-маркетолог, менеджер по роботі з клієнтами банку, менеджер з кредитування, рекрутер, менеджер з поліпшення сервісу, спеціаліст по роботі з клієнтами, менеджер з обслуговування корпоративних клієнтів, касир-операціоніст, економіст з обслуговування фізичних осіб, економіст кредитного департаменту, спеціаліст контакт-центру банка, кредитний спеціаліст, бухгалтер.

Дякуємо за підтримку нашим партнерам:
🔶1. «Вітмарк-Україна» — український холдинг, що займається виробництвом і продажем соків та дитячого харчування.
🔶2. Integragifts — бізнес-сувеніри власного виробництва.

Багато інших цікавих вакансій в нашому телеграм каналі – ONEUNEWS.
Посилання на канал: https://t.me/oneunews
Приєднуйтесь!