📌26 вересня 2018 року на КЕФі представниками банку «Південний» було проведено тренінг-інтерактив «Перспективи впровадження NFC-технологій»🏦

26 вересня 2018 року на кредитно-економічному факультеті представниками банку «Південний» було проведено тренінг-інтерактив «Перспективи впровадження NFC-технологій». Зустріч мала інтерактивний характер і висвітлювала нові тенденції та інновації у сфері безконтактних платежів в банківській системі. Студенти 1-4 курсу кредитно-економічного факультету мали чудову нагоду познайомитись с такими девайсами, як годинник на руці та кільце від VISA, що вже є повноправними прикладами застосування інноваційних методів безконтактних платежів у банківській сфері.

Крім того, спеціалістами банку «Південний» був проведений тренінг-інтерактив. Студенти мали змогу протестувати свій смартфон та провести транзакцію без застосування картки. В кінці зустрічі представники банку «Південний», серед яких були наші талановиті студенти старших курсів Григоренко Юлія та Прядко Михайло, провели невеличку вікторину на знання базових понять та термінів щодо банківських транзакцій, в ході якої були розіграні блокноти, ручки та солодкі подарунки.

А також представники банку повідомили, що пропонують вдале працевлаштування і чекають студентів 3-4 курсу КЕФу. Адже, за словами спеціалістів банку «Південний», студенти кредитно-економічного факультету ОНЕУ відрізняються серед інших своєю міцною базою знань, глибоким мисленням та багатостороннім розумінням банківської системи та економіки в цілому. Захід був організований деканатом КЕФ з метою поліпшення теоретичної та практичної підготовки студентів кредитно-економічного факультету.