Шановні колеги!

28 червня 2022 року між Одеським національним економічним університетом і університетом Аберистуита (Великобританія) було підписано Меморандум про Взаєморозуміння. Розташований в Уельсі університет Аберистуита має багату історію, яка бере початок понад 100 років тому, в 1872 році. Різні рейтинги ВНЗ незмінно розміщують університет у верхніх рядках, а у 2014 році навчальний заклад увійшов до списку 200 найкращих у всьому світі.
Підписання Меморандуму відбулось в ході урочистої онлайн церемонії за розпорядництвом представника Ради університетів Сполученого Королівства професора Дженет Бір. У зустрічі взяли участь Посол Великої Британії в Україні пані Мелінда Сіммонс, Посол України у Великій Британії пан Вадим Пристайко, Радниця-уповноважена Президента України з питань фонду Президента України з підтримки освіти пані Ольга Будник.
Усього під час церемонії було підписано 25 угод між університетами з України, Великої Британії, Канади та США.
Дана церемонія є важливим кроком у реалізації програми The Twinning – «Братерство», спрямованої на підтримку системи вищої освіти України, яка зазнала величезних втрат внаслідок воєнних дій. Ідея проєкту полягає у з’єднанні ОНЕУ з університетом Аберистуита мережею партнерських відносин, які з одного боку нададуть можливість отримати негайну підтримку,а з іншого боку створити базис для тривалого співробітництва.
Підписаний Меморандум дозволить нам стати ще сильнішими.
З повагою,
Анатолій КОВАЛЬОВ