📌31 січня-1 лютого 2019 року в ОНЕУ відбулася ІІ Міжнародна науково-методична конференція професорсько-викладацького складу «Забезпечення якості вищої освіти: проблеми та перспективи розвитку»🗣

31 січня – 1 лютого 2019 року в ОНЕУ відбулася ІІ Міжнародна науково-методична конференція професорсько-викладацького складу «Забезпечення якості вищої освіти: проблеми та перспективи розвитку»

На конференції були обговорені питання у таких напрямках:

• удосконалення освітньої діяльності у напрямку створення індивідуальної траєкторії навчання студентів;
  • інформаційно-комунікативні технології в організації самостійної роботи студентів;
  • розвиток педагогічної майстерності та професійної компетентності викладачів.

На пленарному засіданні зі вступним словом та привітанням до учасників конференції звернувся ректор ОНЕУ, д.е.н., професор, член-кореспондент НАН України, голова науково-методичної ради університету М. І. Звєряков.

У роботі конференції взяли участь більше 250 учасників з 4 країн світу: Білорусі, Болгарії, Польщі, України.

Своє бачення та плани дій щодо забезпечення якості підготовки фахівців в умовах модернізації змісту вищої економічної освіти представили 56 доповідачів, з них: 10 деканів і заступників деканів факультетів; 18 завідувачів кафедрами.

За результатами роботи конференції надано рекомендації щодо подальшого вдосконалення якості освітнього процесу в ОНЕУ у напрямку підготовки компетентнісно-орієнтованих та конкурентоспроможних фахівців.