📌4 грудня 2018 року кафедрою економічного аналізу обліково-економічного факультету буде проведено Круглий стіл на тему «Реалізація фахових компетентностей у сфері Державного аудиту»

4 грудня 2018 року кафедрою економічного аналізу обліково-економічного факультету буде проведено Круглий стіл на тему «Реалізація фахових компетентностей у сфері Державного аудиту» за участі начальника Південного офісу Держаудитслужби – Муратова О.М.

З метою активізації заходів щодо майбутньої професійної підготовки студентів зі спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»  Одеського національного економічного університету 4 грудня 2018 року буде проведено Круглий стіл на тему «Реалізація фахових компетенстностей у сфері Державного аудиту» за участі начальника Південного офісу Держаудитслужби – Муратова О.М.

У ході зустрічі будуть обговоренні питання забезпечення та створення необхідних умов щодо формування спеціальних компетентностей студентів Одеського національного економічного університету у сфері державного аудиту.

Місце та час проведення: 6 корп. ОНЕУ, Пушкінська, 26, ауд. 122; 11.30-13.00

Запрошуються усі бажаючі!