📌Для студентів ФМОІТ відбулася онлайн-зустріч з Валентиною Кулановою

Сьогодні, 4 листопада, для студентів ФМОІТ відбулася онлайн-зустріч з Валентиною Кулановою, засновницею групи компаній “Куланов & Ко” і одночасно практикуючим аудитором.
На зустрічі студенти дізналися більше про професію аудитора, для чого взагалі потрібен аудит та з чого почати свій шлях, почули про складнощі роботи, про необхідні навички сучасного аудитора,  розвіяли деякі міфи про дану сферу діяльності, дізнались як побудувати успішну кар’єру аудитора і отримувати до 5-6 тисяч евро на місяць в Україні, та в три-чотири рази більше за її межами.
Також Валентина поділилась своїм досвідом перших кроків в сферу аудиту та надала поради студентам:
  • проводити вільний час за навчанням, тобто більше вчитися, ніж розважатись
  • вивчати іноземні мови. За словами Валентини Валентинівни, знання англійської мови обов’язкове, але набагато краще знати ще одну і більше мов ЄС)
  • бути впевненим у собі
  • бути готовим до постійної  та наполегливої праці
Дякуємо Валентині Кулановій за цікаву та детальну інформацію, напуття та мотивацію для наших студентів.