📌8 квітня 2021 р. в ZOOM  відбулося засідання секції «Освітніх технологій та професійної майстерності викладачів» НМР ОНЕУ!

8 квітня 2021 р. в ZOOM  відбулося засідання секції «Освітніх технологій та професійної майстерності викладачів» НМР ОНЕУ (керівник – Кіршо С. М., к.філол.н., доцент, завідувач кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки, заст. – Збрицька Т. П., к. е. н., доцент кафедри управління  персоналом та економіки праці).

Відповідно до плану роботи науково-методичної ради Одеського національного економічного університету на ІІ семестр 2020-2021 навчального року було обговорено питання розробки вимог до проведення та оцінювання відкритих занять в ОНЕУ, а також перегляду процедури підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.

Члени секції взяли участь в активному обговоренні зазначених питань, визначивши їх актуальність. Навели приклади з досвіду провідних вищих навчальних закладів. За підсумками обговорення створено робочі групи задля напрацювання пропозицій  НМР ОНЕУ для подальшого оновлення відповідних процедур і документів.