📌9 березня 2021 р. на базі НУ «Одеська юридична академія» у Відділі рідкісних видань відбулася Регіональна зустріч рад молодих учених Одеської області!

9 березня 2021 р. на базі НУ «Одеська юридична академія»  у Відділі рідкісних видань відбулася Регіональна зустріч рад молодих учених Одеської області.
Учасниками зустрічі стали представники Ради молодих учених при МОН України, Одеської обласної державної адміністрації, Рад молодих учених та Наукових товариств нашого регіону.
Основною метою зустрічі стало створення платформи для розвитку зв’язків між молодими вченими, налагодження діалогу між радами молодих вчених Одеської області, органами влади та громадськості.

На цьому заході представники наукової молоді мали змогу ознайомитися із презентацією діяльності РМУ при МОН України,  презентаціями діяльності рад молодих вчених області та обговорити можливості і виклики у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених зокрема.

Одеський національний економічний університет був представлений головою ради молодих вчених Куліковою Є. О., яка представила основні здобутки РМУ ОНЕУ.