А Ви бажаєте співпрацювати у Німецькому парламенті?

Німецьий Бундестаг спільно з Вільним Берлінським університетом, Гумбольдт-університетом м. Берлін та Технічним університетом Берліна запрошує в рамках Міжнародної Парламентської стипендії (МПС/IPS) на п’ять місяців до Берліна.

МПС розрахована на висококваліфікованих та політично зацікавлених молодих жінок та чоловіків, які прагнуть після закінчення програми повернутися в свої рідні країни , щоб активно та з відповідальністю працювати над створенням їх демократичного майбутнього.

Німецький Бундестаг надає можливість молодим людям під час тринадцятитижневої праці в бюро одного з депутатів Бундестагу познайомитися з Німецькою парламентською системою та з процесами прийняття політичних рішень, а також набратися практичного досвіду у сфері парламентської діяльності.

Стипендіати відбираються незалежною відбірковою комсією Німецького Бундестагу.