📌Cтуденти 3 курсу факультету фінансів та банківської справи відвідали Департамент фінансів Одеської ОДА

Студенти 4-5 курсів Одеського національного економічного університету мають можливість проходження виробничої практики в державних фінансових органах.      Студенти 1-3 курсів також відвідують фінансові органи, де мають можливість ознайомитися з їх структурою, функціями, відвідати лекції, щодо їх практичної діяльності, поставити запитання.

Так, на початку березня студенти 3 курсу факультету фінансів та банківської справи відвідали Департамент фінансів Одеської ОДА з метою підкріплення набутих теоретичних знань з курсу «Бюджетна система» практичними навичками та прийняли участь в обговорені деяких нагальних питань щодо виконання місцевого бюджету.