Думська.нет про День відкритих дверей ОНЕУ

Одеський національний економічний університет презентував 44 освітні програми.

День відкритих дверей, в рамках якого майбутні випускники змогли ознайомитися з роботою головного економічного вишу міста, відбувся в Одеському національному економічному університеті.

За словами ректора ОНЕУ Анатолія Ковальова, вищий навчальний заклад пропонує абітурієнтам 13 спеціальностей і 44 освітні програми.

«У нас є всі спеціальності економічного профілю, які найближчим часом будуть дуже затребувані в нашій країні. Економіка в повоєнний час відновлюватиметься за участю нових фахівців. Фінансисти, бухгалтери, працівники державних установ, співробітники податкової служби та фінансовий аудит — усе це матиме попит», — впевнений ректор університету.

Крім економічних дисциплін, у виші можна вивчати психологію. Як зазначила завідувачка кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки Юлія Асєєва, війна так чи інакше позначилася на ментальному здоров’ї кожного українця.

«Нині питання психологічного здоров’я стають дедалі актуальнішими і в майбутньому в нас буде дуже багато людей, які потребуватимуть допомоги. Йдеться не тільки про військових, які повернуться з фронту, а й про вимушених переселенців, дітей, які постраждали від насильства, жахів війни і втрати близьких, а також про всіх тих, хто втратив членів сім’ї та друзів», — додала Юлія Асєєва.

Крім цікавих і затребуваних спеціальностей, серед безперечних переваг ОНЕУ — поглиблені міжнародні зв’язки та стовідсоткове працевлаштування випускників.

Абітурієнтів запрошують на очну та заочну форми навчання. Відвідування занять стало можливим завдяки семи бомбосховищам, що повністю відповідають усім вимогам.

📌 Переглянути відео можливо за посиланням