Еразмус+ починає прийом заявок на участь викладачів ОНЕУ в програмі міжнародної мобільності з Alexandru Ioan Cuza University (Румунія)

Erasmus + KA107 Exchange programme

З  28 квітня 2023  Еразмус+ починає прийом заявок на участь викладачів  ОНЕУ в програмі міжнародної мобільності з  Alexandru Ioan Cuza University (Румунія).

Термін подачі заявок до 06 травня  2023 р.

Staff mobility for teaching

Рекомендовані критерії відбору

• Якість запропонованої навчальної програми кандидата.
  • Рівень володіння англійською мовою (принаймні рівень B2).
  • Відповідність основного предмету та наукової галузі кандидата і галузі освіти та підготовки в університеті.
  • Наукові та дидактичні матеріали на іноземній мові.
  • Мультимедійні презентаційні навички.
  • CV
Нижчий пріоритет надається особам, які вже брали участь у заходах мобільності у тому самому циклі навчання у рамках програми Еразмус «Неперервна освіта» (LLP-Erasmus Programme), програми Еразмус Мундус (Erasmus Mundus Programme) або програми Еразмус+.

Контакти:

Відділ міжнародних зв’язків (к.125)

Тел.723-11-81.

E-mail: ird@oneu.edu.ua